• Zwaluwen S2

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Zwaluwen 2 (ZR Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Animo 2109011981544418
    2Victum 396031741551912
    3Zwaluwen 2106042081783012
    4Tweemaal Zes 39504162158410
    5Oost-Arnhem 41040617317218
    6Fortissimo 29207136188-524
    7Synergo 39108147193-462
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Alst, Nienke vanTeamspeler
    Post, EvelineTeamspeler
    Veer, Ruud van derTeamspeler
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Zwaluwen 2

    Reserve

    20,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    17,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,20

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd