• Zwaluwen 2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 mrt. 20:30Zwaluwen 2 - KVZ 4Heerenmaten
    9 mrt. 17:15Zwaluwen 2 - Zwart Wit 2Heerenmaten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 mrt.Zwaluwen 2 - Devinco 220 - 12
  • Poulestanden Zwaluwen 2 ( Reserve 3e klasse R3G )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwaluwen 2108111911494217
    2Juventa 4108021791493016
    3Oost-Arnhem 4106041821513111
    4Apeldoorn 394231771631410
    5Devinco 210514172137359
    6Zwart Wit 29108135177-422
    7KVZ 4100010103213-1100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Hülkenberg, IlseTeamspeler
    Maassen, JadeTeamspeler
    Schafraad, LuukTeamspeler
    Vaupell, ManouTeamspeler
    Verheijen, TwanTeamspeler
    Willemsen, MaartenTeamspeler
    Wolbrink, BramTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Harmsel, GD terTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Zwaluwen 2

    VS

    KVZ 4

    06 maart 202420:30 uur
    Heerenmaten Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Zwaluwen 2

    Reserve

    19,10

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    14,90

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,70

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd