• Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Zwaluwen 2 (Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Reehorst '45 26501105782710
    2Zwaluwen 26411958699
    3TOP (V) 264029482128
    4Oost-Arnhem 4640210694128
    5Oranje Zwart 263031059966
    6HKC (He) 3620410586194
    7EKCA/CIBOD 261148283-13
    8Achilles (A) 2600652136-840
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alst, Nienke vanTeamspeler
    Harmsel, GD terTeamspeler
    Post, EvelineTeamspeler
    Veer, Ruud van derTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Zwaluwen 2

    Reserve

    15,83

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    14,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd