• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 12:30Zwaluwen 2 - EKCA/CIBOD 2Sportpark Hengelder
    3 okt. 17:00TOP (V) 2 - Zwaluwen 2Sportpark De Bosrand
    10 okt. 13:45Achilles (A) 2 - Zwaluwen 2Sportcomplex Ossekoppelerhoek
    17 okt. 12:30Zwaluwen 2 - Oost-Arnhem 4Sportpark Hengelder
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.Zwaluwen 2 - Oranje Zwart 216 - 15
    12 sep.Reehorst '45 2 - Zwaluwen 220 - 17
  • Poulestanden Zwaluwen 2 (Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TOP (V) 233005139126
    2Reehorst '45 232016040204
    3Zwaluwen 23201494814
    4Oost-Arnhem 432014757-104
    5HKC (He) 331025639172
    6Oranje Zwart 23102564792
    7EKCA/CIBOD 23102424022
    8Achilles (A) 230031970-510
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Alst, Nienke vanTeamspeler
    Post, EvelineTeamspeler
    Veer, Ruud van derTeamspeler
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Zwaluwen 2

    VS

    EKCA/CIBOD 2

    26 september 202012:30 uur
    Sportpark Hengelder 1K40

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Zwaluwen 2

    Reserve

    16,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    16,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd