• Programma

    WedstrijddatumWedstrijdScheidsrechterPlaats
    29-11-2022 21:00Zwaluwen MW1 - DLKV MW1
    03-12-2022 09:00Zwaluwen E1 - EKCA/CIBOD E2
    03-12-2022 09:00Zwaluwen E2 - Devinco E2
    03-12-2022 10:00Zwaluwen C1 - EKCA/CIBOD C1
    03-12-2022 11:15Zwaluwen A2 - DOT (O)/MOSA A2
    03-12-2022 12:40Zwaluwen A1 - KVZ A2
    03-12-2022 14:05Zwaluwen 3 - EKCA/CIBOD 3
    03-12-2022 15:30Zwaluwen 2 - Telstar/Schoonderbeek 3H (Henk) Peelen
    03-12-2022 16:00Devinco B2 - Zwaluwen B1
    03-12-2022 16:55Zwaluwen 1 - EKCA/CIBOD 1H.M.G. (Hans) Bruns
    06-12-2022 21:00Zwaluwen MW1 - DKOD MW1
    10-12-2022 09:30Zwaluwen E1 - Apeldoorn E1
    10-12-2022 09:30Zwaluwen E2 - KVZ E2
    10-12-2022 10:30Zwaluwen B1 - Olympia '22 B1
    10-12-2022 11:45Zwaluwen A2 - Rivalen A1
    10-12-2022 13:10Zwaluwen 3 - Rheko 3E P J (Edwin) Sap
    10-12-2022 14:35Zwaluwen 2 - Tiel '72 3J A (Jaap) Karman
    10-12-2022 16:00Zwaluwen 1 - Rheko 1M (Mike) Schroten
    17-12-2022 10:00SEV E1 - Zwaluwen E2D. (Dennis) Lamers
    17-12-2022 11:10DKB 1 - Zwaluwen 1L. (Luuk) Messerschmidt
    17-12-2022 16:20Synergo A1 - Zwaluwen A1
    17-12-2022 17:20ASVD 4 - Zwaluwen 2E (Erik) Donker
    20-12-2022 21:30Reehorst '45 MW1 - Zwaluwen MW1Afgeschermd
    24-12-2022 13:00Wageningen C3 - Zwaluwen C1C. (Christiaan) van Capelleveen
    07-01-2023 13:00DVO/Accountor A5 - Zwaluwen A2M. (Marten) Baan
    10-01-2023 21:00Zwaluwen MW1 - Duko MW1
    14-01-2023 09:00Zwaluwen E2 - Olympus '58 E2
    14-01-2023 09:00Zwaluwen E1 - Rheko E1
    14-01-2023 10:00Zwaluwen C1 - Keizer Karel/Noviomagum C1
    14-01-2023 11:00Zwaluwen B1 - KVZ B2
    14-01-2023 12:10Zwaluwen A2 - Reehorst '45 A2
    14-01-2023 13:35Zwaluwen A1 - Tweemaal Zes A1
    14-01-2023 15:00Zwaluwen 3 - Keizer Karel 2
    14-01-2023 16:25Zwaluwen 2 - Animo 3
    14-01-2023 17:50Zwaluwen 1 - SDO (V) 1
    17-01-2023 21:30DVO/Accountor MW1 - Zwaluwen MW1M. (Milan) Lourens
    21-01-2023 10:00Wageningen E4 - Zwaluwen E1
    21-01-2023 11:05Oost-Arnhem B2 - Zwaluwen B1
    21-01-2023 12:00Duko/Wesstar C1 - Zwaluwen C1
    21-01-2023 14:10Duko/Wesstar A1 - Zwaluwen A1
    21-01-2023 14:35KCD 2 - Zwaluwen 3
    21-01-2023 15:50KCD 1 - Zwaluwen 1
    21-01-2023 19:00Dindoa 4 - Zwaluwen 2
    24-01-2023 21:00Zwaluwen MW1 - SEV MW1
    28-01-2023 09:00Zwaluwen E1 - DVO/Accountor E5
    28-01-2023 10:00Zwaluwen C1 - SKF C5
    28-01-2023 11:15Zwaluwen A2 - SKF A3
    28-01-2023 12:40Zwaluwen A1 - Fortissimo A2
    28-01-2023 13:20Olympus '58 B2 - Zwaluwen B1
    28-01-2023 14:05Zwaluwen 3 - Woudenberg 3
    28-01-2023 15:30Zwaluwen 2 - SKF 5
    28-01-2023 16:55Zwaluwen 1 - Viking 1
    31-01-2023 21:00Zwaluwen MW1 - Reehorst '45 MW1
    04-02-2023 09:00Zwaluwen E2 - Oost-Arnhem E2
    04-02-2023 09:00Zwaluwen E1 - Oost-Arnhem E1
    04-02-2023 10:00Zwaluwen C1 - Wageningen C3
    04-02-2023 11:00Zwaluwen B1 - Devinco B2
    04-02-2023 12:15Zwaluwen A1 - Reehorst '45 A1
    04-02-2023 13:20Noviomagum/Keizer Karel A2 - Zwaluwen A2
    04-02-2023 13:40Zwaluwen 3 - DWS 3
    04-02-2023 15:05Zwaluwen 2 - Unitas/Perspectief 4
    04-02-2023 16:30Zwaluwen 1 - PSV/lifovragen.nl 1
    08-02-2023 20:25DLKV MW1 - Zwaluwen MW1
    11-02-2023 10:00EKCA/CIBOD E2 - Zwaluwen E1
    11-02-2023 11:30Devinco E2 - Zwaluwen E2
    11-02-2023 13:00EKCA/CIBOD C1 - Zwaluwen C1
    11-02-2023 13:20KVZ A2 - Zwaluwen A1
    11-02-2023 16:25EKCA/CIBOD 3 - Zwaluwen 3
    11-02-2023 17:45EKCA/CIBOD 1 - Zwaluwen 1
    11-02-2023 20:00DOT (O)/MOSA A2 - Zwaluwen A2
    11-02-2023 20:10Telstar/Schoonderbeek 3 - Zwaluwen 2
    15-02-2023 20:00DKOD MW1 - Zwaluwen MW1R (Rolf) Scholten
    18-02-2023 10:00KVZ E2 - Zwaluwen E2
    18-02-2023 10:30Apeldoorn E1 - Zwaluwen E1
    18-02-2023 12:30Olympia '22 B1 - Zwaluwen B1
    18-02-2023 16:35Tiel '72 3 - Zwaluwen 2
    04-03-2023 13:30Rivalen A1 - Zwaluwen A2
    04-03-2023 14:15KVZ B2 - Zwaluwen B1
    04-03-2023 14:30Rheko 3 - Zwaluwen 3
    04-03-2023 15:50Rheko 1 - Zwaluwen 1