Zorgburo de Liemers maakt kennis met korfbal bij De Zwaluwen

Zorgburo de Liemers ondersteunt kinderen, jongeren en volwassenen met autisme in hun ontwikkeling naar een zo zelfstandig mogelijk leven.

Een aantal zaterdagen komen groepen kinderen van Zorgburo de Liemers bij De Zwaluwen om een work shop korfbal te volgen. De kinderen en begeleiders maken op een ontspannen manier kennis met korfbal onder begeleiding van twee trainers van onze vereniging.

Er wordt een leuk spellen parcour afgelegd en aan het eind van de work shop spelen de kinderen en de begeleiders een wedstrijdje korfbal. Inmiddels hebben we al 2 zaterdagen enthousiaste groepen kinderen mogen ontvangen. Zaterdag 9 juni zal er weer een groep komen en de laatste groep voor de vakantie zal 30 juni bij ons komen. Voor  zowel het Zorgburo de Liemers als voor de verschillende trainers van onze vereniging was het afwachten hoe het uit zou pakken, maar we kunnen stellen dat het van beide kanten als zeer leuk is ervaren. Trainers, erg bedankt voor jullie inzet.